Nbase

İçeriği analiz edildiğinde aslında bir tadı olmayan NBase ürünü içerisine aroma ilave edilerek pratik bir şekilde elektronik sigara likidi meydana getirmek için kullanılır. Yani bu ürün elektronik sigaraların temel likiti şeklinde kullanılır. Popüler kültür sayesinde kullanımı çok yaygınlaşan elektronik sigaralar, gün geçtikçe likit konusunda da farklı arayışlara gidiliyor. Bu sayede de bu ürünlere olan ihtiyaç da artmış oluyor.
Bileşimi Ne İçeriyor?
Bu ürün elektronik sigaralar için likit yapılmasına imkan veren gliserin, nikotin ve saf sudan meydana gelen bir sıvıdır. Likit hazırlandıktan sonra kullanıcıların isteğine göre farklılık arz eden özel aromalar ile birlikte nbase harmanlanarak elektronik sigara likitleri kolayca oluşturulabiliyor. Nbase’yi oluşturan bileşenler farklı oranlarda nikotin, propilen glikol ve bitkisel gliserin değerlerinde oluyor. İnternet üzerinde likit hazırlama konusunda pek çok hazır tarif veriliyor. Üstelik bu tarifleri herkes kendi evinde deneyerek kendi damak tadına göre bir ürün hazırlayabilir.
Nasıl Saklanmalı?
NBase ürünlerinin nikotin oranları değişebildiği gibi, nikotin kullanılmadan da piyasaya çıkarılabiliyor. Bunun için de kişiler kendi zevkinize ve tercihine göre nbase ürünlerini elektronik sigaralarında kullanabilirler. Bu bileşimleri tavsiye edilene göre cam şişe içerisinde ve oda sıcaklığında olmak kaydıyla muhafaza edilmesi gerekiyor. Oda sıcaklığında muhafaza edilen nbase bir sene boyunca ilk tazeliğini koruyor. Eğer buzdolabında bekletilirse de iki sene kadar dayanır. Bazı kişiler bu ürünü dondurarak kullanım süresini uzatmayı düşünüyor olabilir. Ancak tat ve kalite bakımından bir düşüş meydana geleceği için bu durum tavsiye edilmiyor. Yine hiçbir şekilde plastik şişe içerisinde de saklanmamalıdır. Eğer sizler de bu ürüne ya da daha farklı kategorideki ürünlere sahip olmak isterseniz, hemen mixaromasepeti.com adresine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir